Kadra
Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Sobótce - - Witamy na naszej stronie
Kadra

 

Dyrektor Liceum:
Zbigniew Kubiak 1994 - obecnie



Język polski
Janina Kijkowska 1994-2001
Helena Kuriata 2000-2001
Anna Motorniuk 1994-2005
Marcin Robak 2001-2003
Ewa Jaworska 2003-2006
Jolanta Grocholska 2003- 2018
Dariusz Sas 2003-2007
Magdalena Nogaj 2007-2012
Grażyna Milka 2008-2012
Mariola Wyderka 2012-2023
Anna Raguza 2022 - obecnie

 

Język angielski
Anna Gryzło 2001-2012
Bożena Bamforth-Hatton 1997-2001
2007-2014
Igor Povar 1995-1996
Dorota Świst 1995-1996
Małgorzata Sobolewska-Grzywna 1994 - obecnie
Monika Cusack 2023 - obecnie

 

Język francuski
Joanna Adamczyk 1996-1998
Beata Żabska 1998-1999
Ludmiła Stępnowska 1999-2007

 

Język niemiecki
Marcin Robak 2001-2023
Ewa Żurawik 1994-2001
Agnieszka Kordylewska 2023 - obecnie

 

Język rosyjski
Joanna Graczyk 1995 - obecnie
Zbigniew Kubiak 1994 - obecnie
Wanda Żukowska 2007- 2015

 

Historia i wiedza o społeczeństwie oraz HiT
Jerzy Mikołajczak 1994-1995
Helena Polanowska 1996-1998
Czesław Skrzypczyk 1995-1998
Monika Szima-Efinowicz 1998-2018
Jolanta Grocholska 2003-2007
Tadeusz Zdanowicz 2005-2006
Tomasz Traczyński 2007 - obecnie
Monika Cusack 2023 - obecnie

 

Biologia
Marzena Cempa-Lubieniecka 1998 - obecnie
Helena Dziubczyńska 1994-1995
1997-1998
Izabela Guzik 1995-1997
Wojciech Hurysz 2000-2001
Ewa Nesterowicz 1998-1999
Krzysztof Martini 2002-2004
Barbara Powązka 2015-2018

 

Geografia
Ewa Białobrzeska 1994-1998
Halina Sajan 1998-2000
Małgorzata Stępnicka 2000-2002
Halina Ciszewska 2002-2010
Sylwia Nejfert 2010- 2016
Monika Golczyk-Grzelak 2016 - 2019
Janusz Caban 2019 - obecnie

 

Matematyka
Katarzyna Chmielowiec 1997-1998
Teresa Kosztowniak 1994- 2020
Krystyna Lorenc 1998-2000
Tadeusz Westwalewicz 1999-2000
Wiesław Zwolak 2000-2010
Teresa Ryba 2010 - 2020
Janusz Marciszyn 2020 - obecnie
Jolanta Krogulec 2023 - obecnie

 

Fizyka
Teresa Ryba 1994-2019
Wiesław Zwolak 2000-2004
Janusz Marciszyn

2020 - obecnie

Joanna Tenderys

2022 - obecnie

 

Chemia
Ilona Gębka 2001-2002
Irena Makarska 1994-1998
Lucyna Przylibska 1998-2011
Agnieszka Wawryn 2011-2022
Joanna Tenderys 2022 - obecnie

 

Technologia informacyjna/Informatyka
Teresa Ryba 1997-2020
Wiesław Zwolak 2000 - obecnie
Barbara Powązka 2002-2012
Katarzyna Chmielowiec 1997-1998
Zygmunt Klim 1996-1997
Daniel Lechniuk 1995-1996
Paweł Oleasz 2019 - obecnie
Jerzy Rębecki 2023 - obecnie

 

 

Plastyka
Alina Domańska 1994-1996

 

Technika
Zdzisława Tomkowicz 1994-1995

 

Muzyka
Andrzej Prus 1996-1997
Tomasz Jedynak 2019 - 2021
Marcin Armański 2021 - obecnie

 

Przedsiębiorczość
Zbigniew Kubiak 1994-1999
Lucyna Przylibska 2004-2011
Paweł Kopko 2022 - obecnie

 

Filozofia
Paweł Mroczkiewicz 2003-2004
Wojciech Stepniowski 2010-2015

 

Wychowanie fizyczne
Sławomir Drozd 1994 - obecnie
Maciej Lorenc 1997 - obecnie
Anna Raguza 2022 - obecnie
Jerzy Rębecki 2023 - obecnie

 

Przysposobienie obronne
Sławomir Drozd 1994-2016

 

Religia
Ks. Artur Lelek 1994-1996
Ks. Stanisław Hlibowski 1996-1997
Ks. Jerzy Panek 1997-1998
Ks. Edward Czarny 1998-2001
Ks. Andrzej Delwo 2001-2006
Ks. Leszek Więcek 2006-2008
Ks. Zbigniew Słobodecki 2008-2009
Ks. Artur Lech 2009-2010
Maria Traczyńska 2010-2015
Anna Kochan 2011-2012
Małgorzata Kotwica 2011-2012
Ks. Jakub Bartczak 2015-2019
Ks. Ryszard Szczypel 2020 - obecnie

 

Etyka
Helena Kuriata 1998-2002

 

Biblioteka szkolna
Helena Kuriata 1998-2004
Joanna Graczyk 2004 - obecnie
Grażyna Milka 2012-2015

 

Wyszukiwanie, selekcjonowanie
i gromadzenie informacji
Teresa Ryba 2002-2010
Wiesław Zwolak 2002-2007
Barbara Powązka 2003-2005

 

Przetwarzanie informacji
Teresa Ryba 2002-2011
Wiesław Zwolak 2002-2007

 

Upowszechnianie informacji
Teresa Ryba 2002-2011
Wiesław Zwolak 2002-2007

 

Zarządzanie przedsiębiorstwem
turystycznym
Teresa Ryba 2002-2003
Barbara Powązka 2002-2003
Monika Szima-Efinowicz 2003-2005
2008-2010
Tadeusz Zdanowicz 2005-2006
Lucyna Przylibska 2005-2011

 

Obsługa klienta
Monika Szima-Efinowicz 2003-2004
2008-2010
Lucyna Przylibska 2004-2011

 

Przedmioty zawodowe - technik informatyk
Teresa Ryba 2010-2020
Wiesław Zwolak 2010 - obecnie
Paweł Oleasz 2019 - obecnie

 

Przedmioty zawodowe - technik obsługi turystycznej
Agnieszka Wawryn 2011-2022
Tomasz Traczyński 2011 - obecnie
Marcin Robak 2010-2023

 

Pedagog szkolny
Joanna Graczyk 1995 - obecnie
Bożena Bamforth-Hatton 2007-2014

 

Pedagog specjalny
Joanna Tenderys 2023 - obecnie

 

gościmy

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.